Czy można pozyskać kredyt konsolidacyjny bez zdolności kredytowej?

Z różnych przyczyn wiele osób zmaga się z finansowymi problemami, dotyczącymi zbyt dużej ilości zaciągniętych zadłużeń. Duża część z nich ratunku dla swojej niezbyt ciekawej sytuacji dopatruje się w kredytach konsolidacyjnych, cieszących się coraz większą popularnością. Nic więc dziwnego, że coraz więcej banków intensywnie pracuje nad ofertami tego typu kredytów.

Wiele osób zadaje sobie jednak pytanie, czy możliwe jest pozyskanie kredytu konsolidacyjnego, bez posiadania odpowiednio udokumentowanych dochodów. Tak naprawdę pozyskanie takiego kredytu jest możliwe, jednak jeżeli pożyczkobiorca nie posiada udokumentowanych dochodów, wówczas szansę na pozyskanie kredytu konsolidacyjnego ma jedynie w placówkach pozabankowych (banki bowiem nigdy nie udzielają konsolidacyjnych kredytów osobom, które nie potrafią przedstawić zaświadczenia o swoich dochodach).

Jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjne udzielane przez placówki bankowe, które z nich są najkorzystniejsze? Oto 3 najlepsze kredyty – ranking luty 2019.
1.Pożyczka konsolidacyjna w CITY HANDLOWY
2. Kredyt Konsolidacyjny w Alior Banku
3. Mini Ratka Konsolidacyjna w PKO BP

Paweł

Paweł

Interesuję się finansami i chętnie pomogę w podjęciu optymalnej decyzji.
Paweł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *